Zaręczyny w Walentynki.

Back to Blog

Zaręczyny w Walentynki.

Jedni uważają Walentynki za przereklamowane, tandetne święto podczas którego nadmiar czerwieni drażni wzrok i każdy „na siłę” wyznaje sobie miłość dla innych jest to najpiękniejszy i najbardziej romantyczny dzień w roku.

Jeżeli Twoja wybranka jest niepoprawną romantyczką o artystycznej duszy to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie

Lubimy święta i świętowanie. Wynika to z ludzkiej natury, która spragniona jest wrażeń, a której w życiu codziennym pełnym konwenansów i sztywnych zasad brakuje „odskoczni” od rzeczywistości. Święta choćby najbardziej banalne dają taką możliwość…

Co do Walentynek to z pewnością jest to jeden z najmilszych dni w roku. Nawet najbardziej oportunistyczne i sceptyczne osoby podświadomie ulegają magii tego dnia i są bardziej miłe, uśmiechnięte, z pewnym pobłażaniem przyglądają się szaleństwu, które ogarnia innych – wiem to z doświadczenia:) Ogólna atmosfera zwiększa szanse na to by cały dzień Twej ukochanej był przyjemny, aby doświadczała tylko miłych wrażeń co w rezultacie przekłada się na dobre nastawienie i miłą atmosferę Waszego spotkania. Jest szansa na to, że tym razem nieprzyjemne zdarzenia z pracy nie będą zaprzątały jej myśli i stanowiły tematu rozmowy, a to już doskonały wstęp do tego by w sprzyjających okolicznościach złożyć deklaracje miłosne.

Kobiety lubią być adorowane i doceniane, wiele radości sprawia im świadomość, że ukochany stara się ot o by czuły się wyjątkowo. W Walentynki łatwiej jest o specjalne menu w restauracji, w wielu miejscach pojawia się okolicznościowy wystrój czy też dodatkowe atrakcje np.: muzyka na żywo, które budują przyjemną atmosferę.  Zmiany te są może banalne i leżą w gestii danego miejsca, niemniej jednak w dzień Walentynek lokale „pękają w szwach więc rezerwacja stolika czy bilet do teatru niezbicie świadczą o tym, że KTOŚ zastanowił się nad oprawą tego dnia odpowiednio wcześnie i dla KOGOŚ ten dzień również jest ważny. Nie ma chyba przyjemniejszej świadomości jak ta, że jesteśmy kochani.

Romantyczność tej daty daje doskonałe rekomendacje do tego by właśnie w tym terminie poprosić wybrankę o rękę i wręczyć najważniejszy klejnot jakim jest pierścionek zaręczynowy.

Większość kobiet rzeczowych i profesjonalnych w pracy i codziennych obowiązkach doceni wybór Walentynek na dzień zaręczyn. Dzisiejsze tempo życia pozbawia możliwości by związkowi poświęcać wiele czasu i energii, dlatego też Walentynki są doskonałą okazją by “zatrzymać w biegu” energiczną kobietę sukcesu, móc ją adorować i zaskoczyć wyjątkowym prezentem. W tym dniu możemy niejako odrobić zaniedbania dnia codziennego, zapomnieć o obowiązkach, spędzić razem czas i dać naszej „drugiej połówce” odczuć jak jest dla nas ważna. Atmosfera tego dnia mimowolnie pomaga w wyznaniu uczuć zarówno słowami jak i czynami.

Oczywiście wybór Walentynek na dzień zaręczyn to rzecz gustu i indywidualnych upodobań, ale wiele przemawia za tym by skorzystać z atmosfery panującej w tym dniu, wyznać miłość i wstrzymać oddech w oczekiwaniu na sakramentalne TAK. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że termin jest doskonały i pulsująca wokół energia sprzyja miłosnym uniesieniom.

Rzecz jasna zaręczyny wymagają wcześniejszego przemyślenia i nie należy podejmować tak ważnych, życiowych decyzji pod presją czasu czy danej okazji.

Share this post

Back to Blog