O nas

Złoto jest najcenniejszym kruszcem

To dzięki niemu powstawały starożytne mocarstwa. To za jego sprawą wybuchały wojny i upadały całe królestwa. Ten szlachetny metal od zawsze budził podziw i pożądanie. Kto miał złoto, ten miał władzę.

Dziś tamtego świata już nie ma. Powstały nowe potęgi, a nad ludzkością panuje postęp i technologia. Jedno się jednak nie zmieniło: złoto wciąż jest w cenie i tak już pozostanie.

Złota biżuteria

podobnie jak przed wiekami, jest symbolem elegancji, gustu i dobrego smaku. Złoto podkreśla naturalne kobiece piękno, a złote akcenty dodają mężczyznom zdecydowanego charakteru. Wiemy o tym jak mało kto, bo już od kilkudziesięciu lat tworzymy cenioną biżuterię, która w wielu rodzinach przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

W końcu, po kilku dekadach obecności na rynku jubilerskim uznaliśmy, że jesteśmy gotowi, by rozpocząć działalność pod własną marką. Unikalna stylizacja, ponadczasowy design, najwyższa dbałość o dobór surowców oraz niespotykanie precyzyjne wykonanie sprawiają, że nie boimy się promować marki naszym rodowym nazwiskiem. Wierzymy, że nasza biżuteria to nie tylko produkt, ale dzieło sztuki stworzone z pasją.

To właśnie RYDLEVSKY

Marka RYDLEVSKY powstała z połączenia kilku unikatowych cech. Bogate tradycje i miłość do złota pozwoliły nam kreować perfekcyjny produkt. RYDLEVSKY to biżuteria z duszą.

Dane do przelewu

Bank ING: 94 1050 1823 1000 0097 0819 5764

Odbiorca: 4e Sebastian Jakubecki
Adres: ul. 42 P. Piechoty 8, 15-181 Białystok